Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start Książka Douglasa Axe "Undeniable" książką roku magazynu "World"

Książka Douglasa Axe "Undeniable" książką roku magazynu "World"

Książka biochemika i zwolennika inteligentnego projektu Douglasa Axe została wyróżnioną nagrodą 'książka roku' magazynu World.

Magazyn World tak uzasadnia przyznanie nagrody w kategorii "Nauka, matematyka i światopogląd" książce Douglasa Axe z Biologic Institute zatytułowanej Undeniable: How Biology Confirms Our Intuition That Life Is Designed (Niezaprzeczalne: jak biologia potwierdza, że życie jest zaprojektowane):

Undeniable jest naszą naukową książką roku ponieważ prezentuje głównie nietechniczny, zrozumiały argument pokazujący nikłe prawdopodobieństwo, że życie wyewolułowało tak, jak to teoretyzował Darwin. Axe oferuje przykład za przykładem pokazując, że "funkcjonalna koherencja czyni przypadkowe wynalazki fantastycznie nieprawdopodobne a zatem fizycznie niemożliwe. Wynalazek nie może zaistnieć przez przypadek".

 

Douglasowi Axe i całemu zespołowi Discovery Institute serdecznie gratulujemy. Uzupełniając ten obraz - książka Axe jest na chwilę obecną najlepiej sprzedającą się pozycją w dziale "organiczna ewolucja" na amerykańskim Amazonie. Natomiast w pierwszej dziesiątce są także dwie inne antyewolucjonistyczne pozycje: Stephena Meyera i Michaela Behe. (A w pierwszej trzynastce dochodzi też Phillip Johnson):

 

null

 

Akcje Dokumentu
« Czerwiec 2017 »
Czerwiec
PnWtŚrCzPtSbNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930